SATIŞ SONRASI SERVİS HİZMETLERİ

Satın altığınız üründe bir sorun yaşıyor iseniz lütfen bizler ile iletişime geçiniz.

Sorun ürünün tarafınıza gönderilmesi sırasında bir kırılma veya sorundan kaynaklanıyor ise söz konusu kırık parça veya soruna konu olan parça hızlıca temin edilecek ve tarafınıza ücretsiz olarak gönderilecektir.

Hazır kurulmuş ürün almadıysanız, satın aldığınız ürünün kurulumlarını kendiniz yapabilmektesiniz. Bunun için paketiniz içerisinden çıkan kurulum kılavuzlarındaki adımları basitçe takip etmeniz yeterli olacaktır.

Ürünlerimizin tamamının kurulumları yapılmış, üretim hatası olmayan ürünler olup, kurulum sorunu yaşıyor iseniz kurulum kılavuzunu dikkatli yeniden takip etmenizi öneririz. Yine de kurulum sorunu yaşıyorsanız iletişim hattımıza ürünün kurulum fotoğraf ve videolarını atar iseniz sorunun nereden kaynaklandığını basitçe tespit edebilir ve sizleri yönlendirebiliriz.

Ürünlerimizin tamamının kurulu basit el aletleri ile veya şarjlı vidalama aletleri ile ailecek eğlenerek yapabileceğiniz niteliktedir.

Şu an için kurulum hizmeti verilememekte olup en kısa sürede Irak geneli için kurulum hizmeti verilebilmesi için görüşmelerimiz devam etmektedir.

Keyifli alışverişler dileriz.